Samsung SL M 2675 FN

Samsung SL M2675FN

Samsung SL M2675FN specifikacijos ir aprašymas

Samsung SL M2675FN

Vienspalvis daugiafunkcinis spausdintuvas

Informacija apie prievadą

Spausdinkite greitai – nelaukite

Spausdinkite greitai – nelaukite

Kokie dideli bebūtų jūsų profesionalaus spausdinimo poreikiai, „Samsung Xpress M2675FN“ serija greitai suteikia jums puikius rezultatus. Taupykite laiką spausdindami net sudėtingus dokumentus iki 26 lapų per minutę greičiu (PPM) su galingu 600 MHz procesoriumi ir 128 MB atmintimi. Su „Cortex-A5“ branduoliu jis iki 25,6% spartesnis nei ankstesni modeliai ir vienas sparčiausių spausdintuvų savo klasėje. Tai reiškia, kad jis padeda jums dirbti greičiau, būti lankstesniems ir produktyvesniems.

Padarykite gerą įspūdį puikia spausdinimo kokybe

Padarykite gerą įspūdį puikia spausdinimo kokybe

Dabar įspūdingi profesionalios kokybės spaudiniai prieinami kiekvienam. Jūsų „Samsung Xpress M2675FN“ serija teikia ryškius, aiškius spaudinius, kurie tikrai padarys poveikį. Dėl 4800 x 600 taškų/col. efektyvios skiriamosios gebos ir technologijos „Rendering Engine for Clean Page“ (ReCP) galite mėgautis geresniu veikimu ir kokybe nejausdami poreikio griozdiškam dideliam spausdintuvui. Be to, patobulintos kokybės funkcijos teikia jums detalesnius, tolygesnius vaizdus ir aiškesnį tekstą.

Samsung SL M2675FN puikiai kopijuoja ir aiškiai, spalvingai skenuoja

Puikiai kopijuoja ir aiškiai, spalvingai skenuoja

Su jūsų „Samsung Xpress M2675FN“ serija aukščiausios kokybės kopijos ir skenavimai dabar jau tikrovė. Puikus veikimas reiškia, kad tekstas aiškus, o vaizdai ryškesni, tekstas įskaitomesnis, o vaizdai ryškesni, lygesni.

Su Samsung SL M2675FN spausdinkite su daugiau popieriaus tipų visiems naudojimo atvejams

Spausdinkite su daugiau popieriaus tipų visiems naudojimo atvejams

„Samsung Xpress M2675FN“ serija gali išspausdinti viską. Nedidelis, bet patvarus spausdintuvas gali naudoti įvairias laikmenas iki 220 gramų į kvadratinį metrą (kv. m), įskaitant popierių, etiketes, korteles, vokus ir projektoriaus skaidres. Galite paprastai pasirinkti reikalingą popieriaus tipą universaliame (MP) dėkle, tai patogu ir lankstu.

Sumažinkite išlaidas su atskira dažų sistema

Sumažinkite išlaidas su atskira dažų sistema

Su „Samsung“ atskirta dažų sistema dažų kasetė ir atvaizdavimo įrenginys tiekiami atskirai. Tai reiškia, kad pasibaigus dažams jums reikia nusipirkti tik dažų kasetę, taip sumažėja bendros spausdintuvo naudojimo išlaidos ir išlaidos vienam puslapiui. Įrengimas irgi paprastas, tad leisite mažiau laiko savo spausdintuvo priežiūrai bei mažiau pinigų. Galite išlaikyti savo biudžeto balansą bei patenkinti visus savo spausdinimo poreikius

Sumažinkite energijos ir atsargų sąnaudas

Sumažinkite energijos ir atsargų sąnaudas

Su „Easy Eco Driver“ galite sutaupyti iki 20% dažų ir popieriaus bei sumažinti energijos sąnaudas. Ji padeda jums sutaupyti spausdinant puslapio elementus, kuriems reikia daug dažų, pvz., nuotraukoms ir paryškintajam šriftui, arba pašviesinti tekstą, kad reikėtų mažiau dažų. Galite peržiūrėti ir redaguoti dokumentus prieš spausdindami, kad įsitikintumėte, jog rezultatas atitinka efektyvumo ir kokybės poreikius. „Eco Simulator“ taip pat rodo apskaičiuotą CO² sumažinimą bei elektros ir popieriaus sąnaudų sumažinimą procentais, todėl patys galite matyti skirtumą.

Geriau jūsų biudžetui ir planetai

Geriau jūsų biudžetui ir planetai

Sumažinkite išlaidas dažams ir popieriai vieno spustelėjimo ekologiško režimo mygtuku. Jis optimizuotas, tad tiesiog spustelėję mygtuką galite naudoti N skaičiaus lapų spausdinimą ir spausdinimą ant dviejų pusių, kas leidžia jums spausdinti keletą dokumento puslapių ant vieno lapo ir išvengti tuščių lapų. Įjungę dažų taupymo režimą taip pat galite sumažinti dažų sąnaudas ir dar labiau sumažinti spausdinimo išlaidas.

Stebėkite ir valdykite savo spausdintuvą paprastai

Stebėkite ir valdykite savo spausdintuvą paprastai

„Samsung“ funkcija „Easy Printer Manager“ leidžia prižiūrėti jūsų spausdintuvo nustatymus, įrenginio būseną, atsargų užsakymą ir faksogramų siuntimą – viską vienoje vietoje. Galite patogiai peržiūrėti klaidų ataskaitas ir stebėti savo spausdintuvo būseną bei atsargas ir valdyti nustatymus nuotoliniu būdu. Visa tai pateikta vienoje sąsajoje, kurioje yra visi jūsų „Samsung“ spausdintuvo nustatymai ir programos.
Ryšys su tinklu

Samsung SL M2675FN ryšys su tinklu

Prijunkite savo spausdintuvą prie skirtingų kompiuterių ir kitų prietaisų, kurie prijungti prie vieno maršrutizatoriaus. Taip galėsite sutaupyti spausdinimo įrenginiams ir už energijos sąnaudas išleidžiamus pinigus, bet būti itin produktyviais.
Faksas

Samsung SL M2675FN faksas

Kadangi integruotos fakso funkcijos, jums nebereikės atskiro fakso aparato. Taip pat galite perduoti faksogramas nuotoliniu būdu iš savo mobiliųjų įrenginių, galite siųsti svarbius dokumentus iš ten, kur esate, negrįždami namo ar į biurą