Samsung SL M 2825 DW

Samsung SL M2825DW

Kasetės suderinamos su šiuo spausdintuvu:

Samsung SL M2825DW specifikacijos ir aprašymas

Samsung SL M2825DW

Informacija apie prievadą
Informacija apie prievadą
Informacija apie prievadą

Su Samsung SL M2825DW spausdinkite greitai – nelaukite

Spausdinkite greitai – nelaukite

Kokie dideli bebūtų jūsų profesionalaus spausdinimo poreikiai, Samsung SL M2825DW serija greitai suteikia jums puikius rezultatus. Taupykite laiką spausdindami net sudėtingus dokumentus iki 28 lapų per minutę greičiu (PPM) su galingu 600 MHz procesoriumi ir 128 MB atmintimi. Su „Cortex-A5“ branduoliu jis iki 25,6 % spartesnis nei ankstesni modeliai ir vienas sparčiausių spausdintuvų savo klasėje. Tai reiškia, kad jis padeda jums dirbti greičiau, būti lankstesniems ir produktyvesniems.

Padarykite gerą įspūdį puikia spausdinimo kokybe

Padarykite gerą įspūdį puikia spausdinimo kokybe

Dabar įspūdingi profesionalios kokybės spaudiniai prieinami kiekvienam. Jūsų „Samsung Xpress M2825DW“ serija teikia ryškius, aiškius spaudinius, kurie tikrai padarys poveikį. Dėl 4800 x 600 taškų/col. efektyvios skiriamosios gebos ir technologijos „Rendering Engine for Clean Page“ (ReCP) galite mėgautis geresniu veikimu ir kokybe nejausdami poreikio griozdiškam dideliam spausdintuvui. Be to, patobulintos kokybės funkcijos teikia jums detalesnius, tolygesnius vaizdus ir aiškesnį tekstą.

Spausdinkite su daugiau popieriaus tipų visiems naudojimo atvejams

Spausdinkite su daugiau popieriaus tipų visiems naudojimo atvejams

„Samsung Xpress M2825DW“ serija gali išspausdinti viską. Nedidelis, bet patvarus spausdintuvas gali naudoti įvairias laikmenas iki 220 gramų į kvadratinį metrą (kv. m), įskaitant popierių, etiketes, korteles, vokus ir projektoriaus skaidres. Galite paprastai pasirinkti reikalingą popieriaus tipą universaliame (MP) dėkle, tai patogu ir lankstu.

Sumažinkite energijos ir atsargų sąnaudas

Sumažinkite energijos ir atsargų sąnaudas

Su „Easy Eco Driver“ galite sutaupyti iki 20% dažų ir popieriaus bei sumažinti energijos sąnaudas. Ji padeda jums sutaupyti spausdinant puslapio elementus, kuriems reikia daug dažų, pvz., nuotraukoms ir paryškintajam šriftui, arba pašviesinti tekstą, kad reikėtų mažiau dažų. Galite peržiūrėti ir redaguoti dokumentus prieš spausdindami, kad įsitikintumėte, jog rezultatas atitinka efektyvumo ir kokybės poreikius. „Eco Simulator“ taip pat rodo apskaičiuotą CO2 sumažinimą bei elektros ir popieriaus sąnaudų sumažinimą procentais, todėl patys galite matyti skirtumą.

Sumažinkite išlaidas su atskira dažų sistema

Sumažinkite išlaidas su atskira dažų sistema

Su Samsung SL M2825DW atskirta dažų sistema dažų kasetė ir atvaizdavimo įrenginys tiekiami atskirai. Tai reiškia, kad pasibaigus dažams jums reikia nusipirkti tik dažų kasetę, taip sumažėja bendros spausdintuvo naudojimo išlaidos ir išlaidos vienam puslapiui. Įrengimas irgi paprastas, tad leisite mažiau laiko savo spausdintuvo priežiūrai bei mažiau pinigų. Galite išlaikyti savo biudžeto balansą bei patenkinti visus savo spausdinimo poreikius

Stebėkite ir valdykite savo spausdintuvą paprastai

Stebėkite ir valdykite savo spausdintuvą paprastai

Samsung SL M2825DW funkcija „Easy Printer Manager“ leidžia prižiūrėti jūsų spausdintuvo nustatymus, įrenginio būseną, atsargų užsakymą ir faksogramų siuntimą – viską vienoje vietoje. Galite patogiai peržiūrėti klaidų ataskaitas ir stebėti savo spausdintuvo būseną bei atsargas ir valdyti nustatymus nuotoliniu būdu. Visa tai pateikta vienoje sąsajoje, kurioje yra visi jūsų „Samsung“ spausdintuvo nustatymai ir programos.

Geriau jūsų biudžetui ir planetai

Geriau jūsų biudžetui ir planetai

Sumažinkite išlaidas dažams ir popieriai vieno spustelėjimo ekologiško režimo mygtuku. Jis optimizuotas, tad tiesiog spustelėję mygtuką galite naudoti N skaičiaus lapų spausdinimą ir spausdinimą ant dviejų pusių, kas leidžia jums spausdinti keletą dokumento puslapių ant vieno lapo ir išvengti tuščių lapų. Įjungę dažų taupymo režimą taip pat galite sumažinti dažų sąnaudas ir dar labiau sumažinti spausdinimo išlaidas.
Dvipusis spausdinimas

Samsung SL M2825DW Dvipusis spausdinimas

Dvipusis spausdinimas arba spausdinimas ant abiejų pusių padeda užtikrinti, kad būtų naudojamas minimalus kiekis popieriaus ir dažų. „Eco Mode“ leidžia pasirinkti spausdinti visus dokumentus ant abiejų pusių, kad atsargos būtų naudojamos efektyviau, ir tausotumėte aplinką.
Mobilus spausdinimas

Samsung SL M2825DW Mobilus spausdinimas

Spausdinkite tai, ko jums reikia visur, kur bebūtumėte. Dabar galite spausdinti daugelį failų kelionėje naudodami mobilųjį įrenginį. Dėl integruoto „Google Cloud Print™“ taip pat galite spausdinti ir dalinti savo el. laiškais, nuotraukomis, PDF dokumentais ir SMS pranešimais.
„WiFi“

„WiFi“

Dabar galite spausdinti be laido iš išmaniųjų telefonų, planšetinių kompiuterių, nešiojamųjų kompiuterių ir pan. „MobilePrint“ automatiškai aptinka prieinamus spausdintuvus, kuriuos galite prijungti tiesiai prie savo suderinamų įrenginių naudodami „WiFi“. Jums nebereikia perkelti savo dokumentų į kompiuterį prieš spausdinant.
Ryšys su tinklu

Samsung SL M2825DW Ryšys su tinklu

Prijunkite savo spausdintuvą prie skirtingų kompiuterių ir kitų prietaisų, kurie prijungti prie vieno maršrutizatoriaus. Taip galėsite sutaupyti spausdinimo įrenginiams ir už energijos sąnaudas išleidžiamus pinigus, bet būti itin produktyviais.