HP Laserjet 1020 spausdintuvas

HP Laserjet 1020 spausdintuvas

HP Laserjet 1020 spausdintuvas specifikacijos ir aprašymas

HP Laserjet 1020 spausdintuvas

HP Laserjet 1020 spausdintuvas skubus kasetės pildymas per 5 min. – kaina -€, Pačiam centre, nemokamas parkavimas (skambinti), patirtis 15 metų.

Puikiai tinka jums ir jūsų verslui, paprastas, kompaktiškas įrenginys, profesionali spausdinimo kokybė mažomis sąnaudomis.

Stilingas spausdintuvas kasdienėms užduotims

 

HP LaserJet 1020 Plus yra vienos funkcijos lazerinis spausdintuvas, spausdinantis kokybiškus atspaudus už prieinamą kainą. Tai vienspalvis spausdintuvas spausdinantis  raiškius tekstinius ir grafinius dokumentus. Šio HP spausdintuvo dizainas yra labai stilingas ir kompaktiškas su kontūriniu nuožulniu viršumi, kas suteikia jam elegantišką išvaizdą. Šis elegantiškas HP LaserJet 1020 Plius spausdintuvas sutaupo daug vietos ant jūsų namų ar biuro stalo. Spausdintuvas turi 150 lapų įvesties dėklą. Su 100 lapų išvesties dėklu, jis spausdina įspūdingą skaičių kopijų vienu metu.

Veikia greitai ir taupo pinigus

HP Laserjet 1020 PLUS ryškiausias bruožas yra Instant on “technologija, kuri leidžia pirmąjį puslapį atspausdinti per mažiau nei 10 sekundžių nuo įjungimo arba budėjimo rėžimo. Tai padeda atspausdinti kokybiškus spaudinius ir taupo energiją, sumažinti laukimo laiką tarp spausdinimo darbų. Spausdintuvas spausdina dideliu greičiu iki 14 ppm. Tai protingas HP 1020 Plius spausdintuvas valdomas 234 MHz procesoriumi ir su 2 MB vidinės atminties, kas padaro darbą su spausdintuvu paprastu.

Palengvina Jūsų spausdinimo užduotis

HP laserjet 1020 Plus suteikia aukštos kokybės spaudinius 600 x 600 dpi rezoliucija, kuri yra gana įspūdinga pagal spausdinimo greitį ir kainą. Rankinio dvipusio spausdinimo funkcija, kuri leidžia spausdinti ant abiejų popieriaus lapo pusių, padeda gerokai sumažinti popieriaus sąnaudas,. Šis HP 1020 Plus spausdintuvas yra suderinamas su įvairiais popieriaus formatais ir gali spausdinti ant popieriaus, vokų, etikečių, kortelių, skaidrių, atvirukų ir kitų. HP spausdintuvo 1020 Plus kaina yra labai konkurencinga, palyginti su kitais panašių parametrų lazeriniais spausdintuvais.

 

    Spausdinimo raiška: 600 x 600 dpi

    Spausdinimo greitis: iki 14 ppm (mono)

    Spausdinti kasetė HP LaserJet “spausdinimo kasetės

    Spausdinimo technologija: LaserJet

    Ryšiai: Didelės spartos USB 2.0

    Palaikomi laikmenų tipai: popierius, vokai, etiketės, kortelės, skaidrės, atvirukai

    Funkcionalumas: Spausdinti

    Energijos suvartojimas: Didžiausi 250 W