CANON PIXMA iX6550

CANON PIXMA iX6550

Kasetės suderinamos su šiuo spausdintuvu:

CANON PIXMA iX6550 specifikacijos ir aprašymas

CANON PIXMA iX6550 yra pats kompaktiškiausias A3+ formato spausdintuvas visoje PIXMA gaminių serijoje – lyginant su pirmtakais, jo matmenys sumažinti net 30%. Pagal kokybinius nuotraukų ir dokumentų spausdinimo parametrus šis gaminys orientuotas tiek į namų, tiek į biuro vartotojus. Prieš porą mėnesių oficialiai pristatyta naujovė jau prieinama ir Lietuvoje.

CANON PIXMA iX6550 pasižymi ne tik kompaktišku dydžiu, bet ir didesne spausdinimo sparta ir pažangia spausdinimui valdyti skirta programine įranga. Šis gaminys turėtų pakeisti ankstesnį modelį “PIXMA iX4000”.

Spausdinimas atliekamas naudojant 5 individualias rašalo kasetes. Kiekvieną kasetę galima pakeisti atskirai. Juodo rašalo kasetė užpildyta pigmentiniais dažais, taip siekiant užtikrinti kuo tikslesnį teksto ir kitų simbolių spausdinimą. Likusiose kasetėse naudojami vandens pagrindu sudaryti dažai (angl. dye ink), kurie, lyginant su pigmentiniu rašalu, leidžia išgauti kokybiškesnes nuotraukas.

CANON PIXMA iX6550 išpurškiamo rašalo lašelio dydis siekia 1 pikolitrą, o didžiausia galima spausdinių skiriamoji geba – 9600dpi. Bespalviu režimu įrenginys per minutę atspausdina vidutiniškai 11,3 A3 formato lapų, o dirbdamas spalviniu režimu per tą patį laiką įveikia vidutiniškai 8,8 A3 formato lapų. Spausdintuvas taip pat leidžia spausdinti fotolaboratorijos kokybės 10x15cm formato nuotraukas, nepaliekant balto rėmelio. Atspausdinti vieną nuotrauką trunka apytiksliai 36 sekundes.
CANON PIXMA iX6550 programinė įranga užtikrina gausų funkcionalumą:
  • “Easy-WebPrint EX” įskiepis leidžia nesudėtingai spausdinti iš įvairių interneto svetainių surinktus vaizdus;

  • paslauga “Solution Templates” leidžia atsisiųsti įvairių spausdinimo šablonų, kurie yra suderinami su programa “Microsoft Word”;

  • “Canon Easy-PhotoPrint EX” leidžia kokybiškai ir lengvai spausdinti fotomedžiagą ir turi tiesioginę sąsają su internetine nuotraukų saugykla “Flickr”;

  • “Full HD Movie Print” leidžia vartotojams spausdinti atskirus HD videoįrašo kadrus (su sąlyga, jog videomedžiaga įrašyta su filmavimo režimą palaikančiais “Canon” fotoaparatais).