Prekių pristatymas

Prekių pristatymas

1.Prekes pristatysime Jūsų nurodytu adresu
 1.1 Užsakytas prekes pristatysime į bet kurį Lietuvos kampelį. Sandėliuose esančios prekės pristatomos per 2-5 d.d. nuo apmokėjimo patvirtinimo. Transportavimo paslaugas atlieka mūsų partneriai: UAB „NĖGĖ”, UAB “KAUTRA”, AB Lietuvos paštas.

Siuntų pristatymo kaina priklauso nuo užsakytų prekių kiekio ir svorio, kuris sumuojamas į bendrą siuntos svorį. Todėl užsakius keletą smulkesnių prekių, pristatymo kaina gali būti tokia pati kaip ir vienos.

Kiekvienas Jūsų užsakymas vykdomas kaip įmanoma greičiau.
 1.2 Prekės pristatomos kiekvieną darbo dieną

Pasirinkite pristatymo būdą atitinkantį Jūsų gyvenamą vietovę. Jei neteisingai pasirinksite pristatymo būdą, Jūsų užsakymas gali būti atmestas arba kaina pakeista pagal įkainius , kurie taikomi siuntos pristatymui į Jūsų vietovę.

Pasirinkdami pristatymo adresą gerai apgalvokite, ar Jūs arba Jūsų šeimos nariai galės būti namuose tokiu laiku. Jei abejojate, geriau pasirinkite, kad prekės būtų pristatytos į Jūsų darbovietę ar kitur, kur tikrai bus kam priimti Jums skirtą siuntą arba susitarkite su mūsų vadybininkais dėl patogesnės pristatymo dienos. Deja, tiksliai numatyti, kurią dieną ar valandą bus pristatomas ką tik padarytas užsakymas ne visada galime. Tai priklauso nuo apmokėjimo bei jo patvirtinimo laiko, nuo užsakytų prekių buvimo sandėliuose, atvykimo į sandėlius datų ir laiko, kiekių, sandėlių, iš kurių prekės bus vežamos ir panašių, ne visada galimų tiksliai numatyti ir kontroliuoti aplinkybių. Bet kuriuo atveju, būkite tikri – mes pasiruošę atsakyti į visus Jūsų klausimus ir padaryti viską, kad užtikrintume operatyvų prekių pristatymą Jums!
 1.3 Siuntos gali vėluoti, jei neteisingai nurodėte pristatymo adresą, pašto indeksą, telefono numerį arba jei kurjeris nerado Jūsų numatytu pristatymo laiku. Jei, dėl tam tikrų priežasčių, siuntų tarnybos kurjeris nerado Jūsų namuose – būtinai praneškite mums, tarsimės dėl Jums priimtino naujo pristatymo laiko.

 1.4 Jei dėl kokių nors priežasčių negalite priimti siuntos namuose ar darbovietėje – pasirinkite prekių pristatymą į mūsų biurą (Kauno mieste), iš kurių prekes pasiimsite Jums patogesniu laiku ir nemokamai.

2. Prekių priėmimas
 2.1 Pasiimdami prekes, būtinai gerai apžiūrėkite visas pakuotes ir dėžes. Įpakavimas negali būti pažeistas. Jei pastebėjote, kad dėžės atvažiavo netvarkingos – įplėštos, įlenktais kampais, atidarytos arba kitaip fiziškai pažeistos, galite nepriimti tokios siuntos. Jei nuspręsite priimti pažeistą siuntą, reikalaukite, kad siuntos priėmimo – perdavimo arba atskirame pažeistų pakuočių pristatymo akte būtų tiksliai, išsamiai ir vienareikšmiškai aprašyta, kokios būklės pakuotės buvo pristatytos. Bet kuriuo atveju, priimdami pažeistą pakuotę, kurjerio akivaizdoje išpakuokite siuntą ir vizualiai patikrinkite joje esančių prekių būklę.