Canon i-SENSYS MF212w

Canon i-SENSYS MF212w

Kasetės suderinamos su šiuo spausdintuvu:

Canon i-SENSYS MF212w specifikacijos ir aprašymas

Canon i-SENSYS MF212w

Naudodami šį „Wi-Fi“, tinkliniam ir mobiliajam ryšiui pritaikytą vienspalvį lazerinį trifunkcį įrenginį galite paprastai bendrinti spausdinimo, kopijavimo ir nuskaitymo funkcijas. Jis yra spartus, paprastas naudoti ir našiai vartoja energiją bei turi palenkiamą valdymo skydelį ir vieno lietimo sprendimų klavišus.

Pranašumai

  • Vienspalvis lazerinis trifunkcis įrenginys, pritaikytas „Wi-Fi“, tinkliniam ir mobiliajam ryšiui: kopijuoja, spausdina ir nuskaito
  • Paprasta spausdinti iš „iOS“ ir „Android“ įrenginių
  • Dirbkite našiai 23 p./min. vienspalvio spausdinimo ir kopijavimo sparta
  • Spartaus pirmojo spaudinio technologijos dėka spaudinių nereikia laukti
  • Sparčiau nuskaitykite ir kopijuokite naudodami vieno lietimo sprendimų klavišus

Ypatybės išsamiai

Apžiūrėkite „Canon i-SENSYS MF212w“ atidžiau

Ryšiui parengtas trifunkcis įrenginys mažiems biurams

Šis stilingas ir visas reikalingas ryšio priemones turintis spartus daugiafunkcis vienspalvis lazerinis spausdintuvas sutalpina spausdinimo, kopijavimo ir nuskaitymo funkcijas viename kompaktiškame įrenginyje. Dėka „Wi-Fi“, eterneto ir mobiliojo ryšio galimybių, leidžiančių paprastai bendrinti funkcijas, o taip pat profesionalaus lygio spausdinimo kokybės ir paprasto valdymo, tai yra puikus stalinis sprendimas mažiems biurams.

Paprasta bendrinti per „Wi-Fi“

Šiuo įrenginiu, pritaikytu „Wi-Fi“, tinkliniam ir išmaniajam mobiliajam ryšiui, galite paprastai prisijungti prie tinklo savo pageidaujamu būdu. Jis pritaikytas naudoti „Apple AirPrint™“ ir „Mopria™“ spausdinimo programinę įrangą, todėl yra automatiškai aptinkamas, norint spausdinti dokumentus tiesiogiai iš „iPhone“, „iPad“ ar „Mopria“ sertifikuotų įrenginių. Nemokama programėlė „Canon Mobile Printing“ taip pat leidžia per belaidį ryšį spausdinti iš „Apple iOS“ ar „Android 4“ įrenginių.

Spartus spausdinimas ir kopijavimas

Šis vienspalvis lazerinis įrenginys sparčiai, 23 p./min. sparta spausdina ir kopijuoja A4 formato dokumentus ir naudoja spartaus pirmojo spaudinio pateikimo perjungus iš miego režimo technologiją, tad prie jo nereikės laukti savo dokumentų.

Verslo lygio kokybės rezultatai

Iki 1200 x 1200 tšk./col. spausdinimo kokybės ir „Canon EF“ dažų dėka šis įrenginys pateiks profesionalaus lygio spaudinius ir kopijas su aiškiu tekstu ir tolygiais piešiniais. Pažangus spalvinis nuskaitymas iki 9600 x 9600 tšk./col. raiška leidžia užfiksuoti visas originalių dokumentų detales. Siųskite nuskaitytus dokumentus į bet kurį kompiuterį naudodami patogią tinklinio nuskaitymo funkciją.

Spartus, paprastas veikimas

Spartus ir paprastas naudoti „i-SENSYS MF212w“ turi įvairiapusišką palenkiamą skydelį su 5 eilučių LCD ekranu, akimirksniu pateikiančiu visą svarbią informaciją. Pagal savo darbo pobūdį skydelį galite nustatyti vertikaliai arba atlenkti aukštyn. Naudojant sparčius vieno lietimo sprendimų klavišus galima nesunkiai nustatyti efektyvias nuskaitymo ir kopijavimo darbo eigas, tad galėsite visai paprastai siųsti nuskaitytus dokumentus saugoti į aplanką ar taupyti popierių kopijuodami kelis atvaizdus ant vieno lapo.

Taupo energiją

„Canon“ fiksavimo pagal poreikį technologija leidžia naudoti įrenginį praktiškai be poreikio jam įšilti ir padeda sumažinti energijos sąnaudas nepakenkiant darbo našumui. Šis įrenginys turi savo klasėje geriausią TEC įvertį ir miego režimu suvartoja vos 1,6 vato energijos.

Tylusis režimas

Budėjimo režimu šis daugiafunkcis įrenginys veikia be garso, o jei norite dirbti netrikdydami aplinkinių, tylusis režimas sumažina spausdinant skleidžiamą triukšmą.

Daugiafunkcė kasetė

Paprastos perdirbti universalios kasetės sudarytos iš dažų, būgnelio ir valymo priemonių – taip kasetės reikalauja mažiau priežiūros, yra patikimesnės ir našiau naudojamos.