Canon PIXMA MG3550

Canon PIXMA MG3550

Canon PIXMA MG3550 specifikacijos ir aprašymas

Canon PIXMA MG3550

Stilingas, kompaktiškas daugiafunkcis įrenginys su „Wi-Fi“ funkcija, leidžiančia paprastai spausdinti naudojant mobiliuosius įrenginius.

Šis stilingas ir kompaktiškas daugiafunkcis įrenginys su „Wi-Fi“ ryšio funkcija puikiai tinka medžiagai bendrinti ir gali būti valdomas iš bet kurios namų vietos. Jis sparčiai ir kokybiškai spausdina, kopijuoja bei nuskaito, taip pat yra tinkamas naudoti su „Google Cloud Print“ ir „Apple AirPrint“.

Canon PIXMA MG3550 pranašumai

  • Kompaktiškas ir stilingas daugiafunkcis įrenginys su „Wi-Fi“ ryšio funkcija: spausdinkite, kopijuokite ir nuskaitykite dokumentus namuose
  • Naudojant programą „PIXMA Printing Solutions“ galima spausdinti ir nuskaityti per išmanųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį
  • Tinkamas naudoti su „Google Cloud Print“ ir „Apple Air Print“
  • Pasirinktinai įsigyjamos XL rašalo kasetės leidžia išspausdinti daugiau mažesnėmis sąnaudomis
  • Aukščiausios kokybės spaudiniai naudojant iki 4800 tašk./colyje raišką ir kasečių technologiją FINE

Canon PIXMA MG3550 ypatybės išsamiai

Kompaktiškas daugiafunkcis įrenginys su belaidžio ryšio funkcija

Naudojant šio daugiafunkcio įrenginio Canon PIXMA MG3550 „Wi-Fi“ ryšio funkciją galima paprastai spausdinti iš bet kurioje namų vietoje esančio kompiuterio ar mobiliųjų įrenginių, o dėl stilingo ir kompaktiško „FastFront“ dizaino lengviau papildyti popieriaus ir pakeisti rašalą – tai puikus spausdintuvas, kopijuoklis ir skaitytuvas kasdienio naudojimo reikmėms.

Parengtas naudoti su išmaniaisiais telefonais ir planšetiniais kompiuteriais

Atsisiųskite „Canon“ programą „PIXMA Printing Solutions“, leidžiančią spausdinti iš išmaniųjų telefonų bei planšetinių įrenginių arba į juos ir nuskaityti, taip pat nuotoliniu būdu pasiekti įvairią spausdintuvo informaciją, kaip antai internetinį naudotojo vadovą ar esamą rašalo lygį. Taip pat galima naudoti ir „Apple AirPrint“. Be to, automatinio maitinimo įjungimo funkcija automatiškai įjungia spausdintuvą pradėjus spausdinti.

Spausdinkite būdami praktiškai bet kur

„Google Cloud Print“ tiesiogiai prijungia spausdintuvą prie žiniatinklio, todėl galite būdami praktiškai bet kur spausdinti „Google Docs“ dokumentus, el. laiškus, nuotraukas bei PDF priedus. Failai internetu saugiai nusiunčiami į spausdintuvą, nesvarbu, esate tame pačiame kambaryje ar kitame žemyne.

Spartus ir kokybiškas spausdinimas

Iki 4800 tašk./colyje raiška veikianti FINE kasečių sistema užtikrina puikų vaizdo detalumą. Įrenginys sparčiai, 9,9 atv./min. nespalviniu ir 5,7 atv./min. spalviniu režimu, spausdina A4 dokumentus, o 10 x 15 cm nuotrauką be rėmelio išspausdina per apyt. 44 sekundes. Canon PIXMA MG3550 puikiai tinka norint sparčiai ir kokybiškai spausdinti dokumentus bei nuotraukas namuose.

Sutaupykite pinigų nuo rašalo ir popieriaus

Spausdinkite daugiau mažesnėmis sąnaudomis. Naudojant taupesnes XL kasetes išspausdinama kur kas daugiau, palyginti su standartinėmis, taigi ir rašalą keisti reikia rečiau (tai labai paranku, jei spausdinate dažnai); jas naudojant galima sutaupyti iki 50 % išlaidų nuo puslapio. Automatinė dvipusio spausdinimo funkcija sumažina popieriaus sąnaudas ir kuria profesionaliai atrodančius dvipusius dokumentus.

Programinė įranga „My Image Garden“

Jungtinė programinė įranga, atverianti visas PIXMA teikiamas galimybes, siūlo nuotraukų tvarkymo ir spausdinimo, dokumentų nuskaitymo bei internetinių paslaugų naudojimo priemonių. Dėl tokių pažangių funkcijų kaip veidų atpažinimas paprasta ieškoti kompiuteryje turimų nuotraukų.

Atraskite savo kūrybiškumą su CREATIVE PARK PREMIUM

Ši internetinė paslauga teikia galimybę atsisiųsti ir spausdinti nuotraukas, iliustracijas bei rankdarbių šablonus, taip pat kurti profesionaliai atrodančius sveikinimo atvirukus, kalendorius ar stulbinamus trimačius rankdarbius.