Canon PIXMA MG3255

Canon PIXMA MG3255

Canon PIXMA MG3255 specifikacijos ir aprašymas

Canon PIXMA MG3255 pranašumai

  • Universalusis įrenginys su „Wi-Fi“ prieiga: spausdinimas, kopijavimas ir nuskaitymas
  • Mobilusis spausdinimas ir „Apple AirPrint“ atpažinimas
  • Paprastas ir našus spausdinimas iš žiniatinklio
  • Spausdinkite daugiau naudodami papildomai įsigyjamą XL rašalą
  • Taupykite popierių naudodami automatinę dvipusio spausdinimo funkciją
  • Greitas dokumentų ir nuotraukų spausdinimas
  • Programinė įranga „My Image Garden“
  • Automatinis maitinimo įjungimas ir išjungimas

Kompaktiškas daugiafunkcis įrenginys su bevielio ryšio funkcija

Canon PIXMA MG3255 šis universalusis įrenginys naudoja „Wi-Fi“ ryšį, todėl juo paprasta spausdinti iš bet kurioje namų vietoje esančio kompiuterio ar mobiliųjų įrenginių. Dėl stilingo ir kompaktiško „FastFront“ dizaino paprasčiau papildyti popieriaus atsargas ir keisti rašalą. Tai tobulas spausdinimo, kopijavimo ir nuskaitymo įrenginys tiems, kuriems reikia atlikti kasdienius darbus.

Parengtas naudoti su išmaniaisiais telefonais ir planšetiniais kompiuteriais

„Canon“ programa „Easy-PhotoPrint“ suteikia parankią galimybę bet kurioje namų vietoje spausdinti iš mobiliųjų įrenginių ir netgi nuskaityti dokumentus į juos. Įrenginys atpažįsta „Apple AirPrint“, tad taip pat galite bevieliu ryšiu iš savo „iPhone“, „iPad“ ar „iPod touch“ įrenginių spausdinti nuotraukas, el. laiškus, žiniatinklio puslapius ir kitus dokumentus.

Spausdinkite daugiau mažesnėmis sąnaudomis

Naudojant didesnės talpos XL FINE kasetes rašalą reikia keisti rečiau. Šios kasetės žymiai našesnės už standartines. XL kasetės taip pat taupesnės ir padeda sutaupyti iki 50 % nuo vieno puslapio, o tai labai naudinga, jei spausdinate nuolat.

Taupykite popierių

Automatinė dvipusio spausdinimo funkcija sumažina popieriaus sąnaudas ir kuria profesionaliai atrodančius dokumentus. Naudodami papildinį „Easy-WebPrint EX“ galite iš interneto išmaniai spausdinti tik tai, ko jums reikia. Ši programa įgalina paprastai iškirpti informaciją iš žiniatinklio svetainių ir įkelti ją į vieną puslapį, taip sumažinant spausdinimo sąnaudas.

Greitas ir kokybiškas spausdinimas

FINE kasečių sistema užtikrina ypatingą detalumą ir greitį. Greitai spausdinkite kokybiškus dokumentus ir nuotraukas (A4 ISO ESAT greitis: 9,2 nespalvotų pav./min.; 5,0 spalvotų pav./min.) – 10 x 15 cm nuotrauka be rėmelio atspausdinama maždaug per 44 sekundes. Spalvota A4 kopija padaroma maždaug per 20 sekundžių.

Programinė įranga „My Image Garden“

Viena parankinė įgalina lengvai spausdinti nuotraukas, nuskaityti dokumentus ir naudoti tokias internetines paslaugas kaip CREATIVE PARK PREMIUM. Naudodama tokias nuotraukų tvarkymo priemones kaip veidų atpažinimas, ši programinė įranga suras jūsų kompiuteryje esančias nuotraukas (net ir tas, kurias patys jau seniai pamiršote) ir kūrybiškai jas paruoš spausdinti. Šia įranga taip pat paprasta nuskaityti į „Cloud“ priemones ir kurti PDF failus.

Spausdinkite tiesiogiai iš „Facebook“

Programa „Print Your Days“ įgalina spausdinti savo ir draugų nuotraukas tiesiogiai iš „Facebook“. Naudodami vieną iš daugelio fono stilių, galite taikyti įvairius efektus ar kurti patrauklius iki penkių nuotraukų viename puslapyje koliažus.

Taupykite energiją

Automatinio maitinimo išjungimo funkcija, suveikianti nustatytą laiką nenaudojant spausdintuvo, padės sumažinti energijos sąnaudas. Automatinio maitinimo įjungimo funkcija spausdintuvą tuoj pat vėl įjungs, kai pradėsite spausdinti.