CANON PIXMA MG3150

CANON PIXMA MG3150

CANON PIXMA MG3150 specifikacijos ir aprašymas

Canon PIXMA MG3150

Kompaktiškas ir stilingas universalusis įrenginys su „Wi-Fi“ ryšio ir automatinio dvipusio spausdinimo funkcija namams

PIXMA MG3150 – tai kompaktiškas, stilingas universalus įrenginys su automatinio dvipusio spausdinimo funkcija ir „Wi-Fi“. Juo galima sparčiai, našiai ir ypač kokybiškai spausdinti, kopijuoti, nuskaityti. Funkcionalioje priekinėje dalyje „FastFront“ paprasta pakeisti rašalo kasetes ir įdėti popieriaus.

Pranašumai

  • Universalusis įrenginys: spausdina, kopijuoja ir nuskaito
  • Kompaktiška dizainas su priekine dalimi „FastFront“
  • Iki 4800 taškų colyje, iki 2 pl kokybė
  • ISO ESAT sparta: 9,2 atv./min nespalvotai ir 5,0 atv./min spalvotai.
  • 10 cm x 15 cm nuotrauka maždaug per 44 s
  • „Apple AirPrint“ palaikymas
  • „Wi-Fi“
  • Automatinis dvipusis spausdinimas
  • „Full HD“ raiškos vaizdo įrašų spausdinimas
  • CREATIVE PARK PREMIUM

CANON PIXMA MG3150 ypatybės išsamiai

Puiki kokybė

Idealus naudotojams, perkantiems savo pirmąjį įrenginį, studentams ir šeimoms, šis universalusis spausdintuvas puikiai tinka kasdienio spausdinimo, nuskaitymo ir kopijavimo darbams. Dėl „Canon“ geriausios klasėje kasečių technologijos FINE, pasižyminčios 2 pl mažiausiais rašalo lašeliais ir iki 4800 taškų colyje spausdinimo raiška, gaunami tolygūs, praktiškai negrūdėti fotolaboratorijos kokybės spaudiniai ir raiškus tekstas. Sumažinkite spausdinimo išlaidas naudodami pasirinktines XL FINE kasetes.

Spartus spausdinimas namuose

Sparčiai spausdinkite dokumentus ISO ESAT sparta: 9,2 atv./min nespalvotai ir 5,0 atv./min spalvotai. Ryškus fotolaboratorijos kokybės 10 cm x 15 cm spaudinys be rėmelio išspausdinamas maždaug per 44 s.

Pagerintas jungiamumas

Per integruotą „Wi-Fi“ jungtį įrenginiu lengva dalytis namuose. Naudodamiesi programa „Easy-PhotoPrint“ spausdinkite ir nuskaitykite tiesiogiai iš mobiliųjų įrenginių. Derėjimas su „Apple AirPrint“ teikia galimybę spausdinti tiesiogiai iš „iPad“ ir „iPhone“.

Paprastas naudoti ir kompaktiškas

Dėl priekinės dalies konstrukcijos „FastFront“ įdėti popieriaus ir pakeisti rašalą dabar galima iš priekio, todėl dabar įrenginys kompaktiškesnis. Jį galima pristumti arčiau sienos ar lentynos nugarėlės ir sutaupyti vietos.

Ekonominės funkcijos

Naudodamiesi automatinio dvipusio spausdinimo funkcija naudokite mažiau popieriaus ir tausokite aplinką išlaikydami tą pačią spausdinimo kokybę. EKO matuoklyje galite matyti, kiek sumažinate išskiriamo CO2 kiekį ir sutaupote popieriaus spausdindami abiejose lapo pusėse. Taupykite energiją naudodami automatinio išjungimo funkciją – nustatykite, kad spausdintuvas numatytam laikotarpiui išsijungtų, kai juo nebesinaudosite.

Išmanioji programinė įranga

Naudodami unikalią „Canon“ „Full HD“ raiškos vaizdo įrašų spausdinimo funkciją paverskite nufilmuotas akimirkas nuostabiais spaudiniais. Naudojant naujas kadrų sujungimo ir spausdinimo sumaketavus funkcijas gaunami dar įspūdingesni atvaizdai. Pasirinkite „Easy-PhotoPrint EX“ priemonę ir kurkite dar nuostabesnes nuotraukas taikydami smagiuosius filtrų efektus. Kad būtų lengviau spausdinti iš interneto, naudodami priemonę „Easy-WebPrint EX“ sujunkite iškarpas iš kelių interneto puslapių ir spausdinkite tik tai, kas reikalinga. Užsiimkite kūryba naudodami CREATIVE PARK PREMIUM – internetinę paslaugą, teikiančią galimybę atsisiųsti tarptautiniu mastu pripažintų fotografų ir dailininkų nuotraukų, iliustracijų, piešinių ir daug kitų kūrinių.

Ilgaamžės, nuostabios nuotraukos

Sistema „ChromaLife100“ padaro nuotraukas ilgaamžes ir itin gražias. PIXMA MG3150, originalaus „Canon“ rašalo ir autentiško „Canon“ fotopopieriaus derinys leis išsaugoti prisiminimus visam gyvenimui.