CANON PIXMA MG2150

CANON PIXMA MG2150

CANON PIXMA MG2150 specifikacijos ir aprašymas

Canon PIXMA MG2150

Kompaktiškas ir stilingas daugiafunkcis įrenginys namams

PIXMA MG2150 – tai kompaktiškas ir stilingas universalusis įrenginys. Juo galima sparčiai, našiai ir labai kokybiškai spausdinti, kopijuoti, nuskaityti. Funkcionalioje priekinėje dalyje „FastFront“ paprasta keisti rašalo kasetes ir įdėti popieriaus.

Pranašumai

  • Universalusis įrenginys: spausdina, kopijuoja ir nuskaito
  • Kompaktiškas ir stilingas dizainas su priekine dalimi „FastFront“
  • Iki 4800 dpi, iki 2 pl kokybė
  • ISO ESAT sparta: 8,4 atv./min nespalvotai ir 4,8 atv./min spalvotai.
  • 10 cm x 15 cm nuotrauka maždaug per 44 s
  • Sistema „ChromaLife100“
  • „Easy-WebPrint EX“
  • „Full HD“ raiškos vaizdo įrašų spausdinimas
  • CREATIVE PARK PREMIUM

Canon PIXMA MG2150 ypatybės išsamiai

Puiki kokybė

Idealus taupantiesiems, šis universalusis įrenginys puikiai tinka kasdienio spausdinimo, nuskaitymo ir kopijavimo reikmėms. Dėl „Canon“ geriausios klasėje kasečių technologijos FINE, pasižyminčios mažiausiais 2 pl rašalo lašeliais ir iki 4800 taškų colyje raiška, gaunami tolygūs, beveik begrūdžiai fotolaboratorijos kokybės spaudiniai ir raiškus juodas tekstas. Sumažinkite spausdinimo išlaidas naudodami pasirinktines XL FINE kasetes.

Spartus spausdinimas namuose

Dėl naudingos ISO ESAT spartos – 8,4 atv./min nespalvotai ir 4,8 atv./min spalvotai – neteks ilgai laukti dokumentų. Nuostabios fotolaboratorijos kokybės 10 cm x 15 cm spaudinys be rėmelio išspausdinamas maždaug per 44 s.

Paprastas naudoti ir kompaktiškas

Naudojantis priekine dalimi „FastFront“ įdėti popieriaus ir pakeisti rašalo kasetes dabar galima iš priekio, todėl konstrukcija tapo kompaktiškesnė. Įrenginį galima pristumti arčiau sienos ar lentynos nugarėlės ir sutaupyti vietos.

Našus nuskaitymas ir kopijavimas

Nuskaitykite ir kopijuokite labai detalius atvaizdus 1200 taškų colyje raiškos skaitytuvu. Automatinio nuskaitymo režimas automatiškai atpažįsta, kas nuskaitoma – nuotrauka ar dokumentas, – tada, parinkęs tinkamiausią failo tipą, jį įrašo. Padidinkite nuskaitytų dokumentų įskaitomumą – naudodamiesi automatinio dokumentų pagerinimo funkcija paryškinkite tekstą ir atvaizdus.

Išmanioji programinė įranga

Naudodami unikalią „Canon“ „Full HD“ raiškos vaizdo įrašų spausdinimo funkciją paverskite nufilmuotas akimirkas nuostabiais spaudiniais. Naudojant naujas kadrų sujungimo ir spausdinimo sumaketavus funkcijas gaunami dar įspūdingesni atvaizdai. Pasirinkite „Easy-PhotoPrint EX“ priemonę ir sukurkite dar nuostabesnes nuotraukas taikydami smagiuosius filtrų efektus. Kad būtų lengviau spausdinti iš interneto, naudodamiesi „Easy-WebPrint EX“ sujunkite iškarpas iš kelių interneto puslapių ir spausdinkite tik tai, kas reikalinga. Užsiimkite kūryba naudodami CREATIVE PARK PREMIUM – internetinę paslaugą, teikiančią galimybę atsisiųsti tarptautiniu mastu pripažintų fotografų ir dailininkų nuotraukų, iliustracijų, piešinių ir daug kitų kūrinių.