Canon i-SENSYS MF229dw spausdintuvas

Canon i-SENSYS MF229dw spausdintuvas

Kasetės suderinamos su šiuo spausdintuvu:

Canon i-SENSYS MF229dw spausdintuvas specifikacijos ir aprašymas

i-SENSYS MF229dw

Galingas ir įvairiapusiškas vienspalvis lazerinis universalusis įrenginys su mobiliojo, tinklinio ir „Wi-Fi“ ryšio funkcija, skirtas didelius darbo krūvius turintiems mažiems biurams. Dirbkite našiau naudodami spartaus dvipusio nuskaitymo, kopijavimo ir spausdinimo funkcijas.

Pranašumai

  • Vienspalvis lazerinis universalusis įrenginys, pritaikytas „Wi-Fi“, tinkliniam ir mobiliajam ryšiui
  • Paprasta spausdinti iš „iOS“ ir „Android“ įrenginių
  • Paprastas naudoti dėl palenkiamo skydelio, jutiklinio ekrano ir valdymo vienu lietimu galimybių
  • Spartaus pirmojo spaudinio technologijos dėka spaudinių nereikia laukti
  • Dvipusio spausdinimo, nuskaitymo ir kopijavimo funkcijos leidžia padaryti daugiau

Ypatybės išsamiai

Apžiūrėkite „Canon i-SENSYS MF229dw“ atidžiau

Galingas, darbui tinkle parengtas universalusis įrenginys

Šis kompaktiškas ir stilingas universalusis įrenginys viename vietą taupančiame korpuse patogiai sutalpina profesionalaus lygio spausdintuvą, skaitytuvą, kopijuoklį ir faksą. Jo padidinto našumo funkcijas nesunku bendrinti per biuro tinklą, „Wi-Fi“ ryšį ar išmaniuosius įrenginius, todėl jis puikiai tinka norint padidinti bet kokio darbais apkrauto biuro pajėgumus.

Paprastas bendrinti

Šiuo įrenginiu, pritaikytu mobiliajam, tinkliniam ir „Wi-Fi“ ryšiui, galite paprastai prisijungti prie tinklo savo pageidaujamu būdu. Jis pritaikytas naudoti „Apple AirPrint™“ ir „Mopria™“ spausdinimo programinę įrangą, todėl yra automatiškai aptinkamas, norint spausdinti dokumentus tiesiogiai iš „iPhone“, „iPad“ ar „Mopria“ sertifikuotų įrenginių. Nemokama programėlė „Canon Mobile Printing“ taip pat leidžia per belaidį ryšį spausdinti iš „Apple iOS“ ar „Android“ įrenginių.

Spartus spausdinimas ir kopijavimas

Šis vienspalvis lazerinis įrenginys sparčiai, 27 p./min. sparta spausdina ir kopijuoja A4 formato dokumentus ir naudoja spartaus pirmojo spaudinio pateikimo perjungus iš miego režimo technologiją, tad prie jo nereikės laukti savo dokumentų.

Verslo lygio kokybės rezultatai

Iki 1200 x 1200 tšk./col. spausdinimo kokybės ir „Canon EF“ dažų dėka šis įrenginys pateiks įspūdingus dokumentus su aiškiu tekstu ir tolygiais pilkio tonų piešiniais. Pažangus spalvinis nuskaitymas iki 9600 x 9600 tšk./col. raiška leidžia užfiksuoti visas originalių dokumentų detales. Siųskite nuskaitytus dokumentus į bet kurį kompiuterį naudodami tinklinio nuskaitymo funkciją.

Našus dvipusis spausdinimas ir nuskaitymas

Integruotas 50 lapų dvipusis automatinis dokumentų tiektuvas leidžia sparčiai ir našiai nuskaityti ir kopijuoti kelių puslapių dokumentus. Dvipusio spausdinimo funkcija leidžia sumažinti išlaidas popieriui ir paprastai nuskaityti dvipusius dokumentus.

Spartus, paprastas ir tylus darbas

Spartus ir paprastas naudoti „i-SENSYS MF229dw“ turi įvairiapusišką palenkiamą skydelį su dideliu jutikliniu LCD ekranu. Pagal savo darbo pobūdį skydelį galite nustatyti vertikaliai arba atlenkti aukštyn. Naudojant sparčius vieno lietimo sprendimų klavišus galima nesunkiai nustatyti efektyvias nuskaitymo ir kopijavimo darbo eigas. Jeigu norite dirbti netrikdydami aplinkinių, tylusis režimas sumažina spausdinant skleidžiamą triukšmą.

Efektyviausias rinkoje energijos vartojimas

„Canon“ fiksavimo pagal poreikį technologija leidžia naudoti įrenginį praktiškai be poreikio jam įšilti ir padeda sumažinti energijos sąnaudas nepakenkiant darbo našumui. Šis įrenginys turi savo klasėje geriausią TEC įvertį ir miego režimu suvartoja vos 1,7 vato energijos.

Daugiafunkcė kasetė

Paprastos perdirbti universalios kasetės sudarytos iš dažų, būgnelio ir valymo priemonių – taip kasetės reikalauja mažiau priežiūros, yra patikimesnės ir našiau naudojamos.